Letní dětský tábor malý oslík 2020 se bude konat na Vranicích a je určen školním dětem

Vzhledem k situaci ohledně koronaviru je tento tábor alternativní nabídkou k „Táboru Vranice 2020“, který letos nebude pořádán. Konat se bude v termínu od 3. do 17. července 2020 na Vranicích, v blízkosti skalního města Toulovcovy maštale. 

Celotáborová etapová hra bude zaměřena na PUTOVÁNÍ S APOŠTOLEM PAVLEM. Děti budou moci prožít spoustu dobrodružství s tímto apoštolem národů a podívat se na místa spojená s jeho působením. V rámci tohoto tématu budeme i více putovat po okolí… Alespoň na část tábora bude přítomen také živý „malý“ oslík.

Pokud vaše děti na tábor již přihlášeny byly, nemusíte vyplňovat novou přihlášku, stačí informovat, zda přihlášení platí.

Plakátek:

2020 - Tábor Malý oslík plakátek

 

Přihláška:

2020 - Tábor Malý oslík přihláška děti