Fotogalerie z Prázdnin s malým oslíkem

Foto: Eliška Blajdová

Letošní prázdniny jsme zahájili letním rodinným pobytem Prázdniny s malým oslíkem na Vranicích.

Podobně, jako na Táboře s malým oslíkem, jsme si připomněli putování apoštola Pavla. S ním jsme se také vypravili ke „Středozemnímu moři“ (za Prosečí).  Připomněli jsme si také Pavlovo obrácení, křest barvířky látek Lydie a dalších žen ve Filippech a ztroskotání Pavla na Maltě atd.

První den celkem pršelo a voda v potoce, který táborem prochází, význačně stoupla. Nechyběl ani výlet na Roudnou, kterou letos zpestřily jízdy na paddelboardech. Na celodenní výlet jsme se vypravili do Luže, kde jsme v kostele Panny Marie Pomocné na Chlumku slavili mši sv. a poté se vydali zpět pěšky na Polanku. Nechyběly ani výtvarné dílny pro děti, mše sv. v „lesním kostelíku“ a letošní novinkou byla klouzačka do potoka. Celou dobu s námi pobýval oslík Naďa, který doprovázel ranní rozcvičky. 

Více fotografií z Prázdnin s malým oslíkem najdete zde.