Fotogalerie z Tábora s malým oslíkem

Foto: Radka Blajdová

Tábor s malým oslíkem se uskutečnil na Vranicích u Nových Hradů a zúčastnilo se ho celkem 34 dětí.

Celotáborová hra nesla název „Putování s apoštolem Pavlem“ a celou dobu jsme si připomínali příběhy z jeho života. V jednotlivých etapách měly děti za úkol poskládat kostel sv. Pavla, najít v lese ztracené listy apoštola Pavla, postavit stany s vlastnoručně vyrobenými kolíky, zachránit ztroskotané, zdokumentovat jeho cesty a osvobodit zajatého křesťana…

S apoštolem Pavlem jsme také podnikli spoustu cest, např. do Makedonie (tj. Proseče), kde jsme se snažili předat obyvatelům radostnou zvěst, ke „Středozemnímu Moři“ a dále např. do Efezu (tj. Budislavi), kde jsme slavili mši sv. atd.

Celou dobu s námi tábořil oslík Naďa, na kterém se děti několikrát svezly.

Nechyběly ani bohaté výtvarné dílny pro děti a další aktivity…

Více fotografií najdete zde.