Vyberte si z nabídky adventních průvodců

Advent se již blíží a tak vám nabízíme možnost pořídit si na tuto dobu adventního průvodce. Zakoupit si je můžete v kostele sv. Vavřince ve Vysokém Mýtě.

  • Průvodce adventem Brněnské diecéze (cena 10 Kč). K doplnění biblických rozjímání byly letos použity myšlenky těchto autorů: papež František, emeritní papež Benedikt XVI, Józef Augustyn, Vojtěch Cikrle, Zbigniew Czendlik, Timothy Dolan, Anselm Grün, Guy Gilbert, Fabrice Hadjadj, Ladislav Heryán, Charles Journet, Joseph Langford, Thomas Leoncini, James Mallon, Josef Maureder, Jean Mercier, Aleš Opatrný, Angelika Pintířová, Josef Prokeš, Helmut Schlegel, Matka Tereza, Marek Orko Vácha, Markéta Zahradníková, Michal Zamkovský.

 

  • Brožura Advent Královéhradecké diecéze (cena 26 Kč). Letošní vydání je inspirováno encyklikou papeže Františka Laudato si´. Autory jednotlivých zamyšlení jsou bratři a sestry, kteří mají svou profesí, studiem nebo životním zaměřením blízko k přírodě.

 

  • Trhací adventní kalendář Arcibiskupství olomouckého (cena 15 Kč). Obsahuje citát a zamyšlení na každý den. Díky magnetce si ho můžete připevnit např. na ledničku… Doplňkem tohoto kalendáře jsou adventní karty, které si můžete vytisknout na tomto odkaze. Tento program nabízí jednoduchou adventní duchovní obnovu a je tvořený tak, aby se jej mohla účastnit celá farnost či rodina: od nejmenších až po nejstarší. Program má 4 etapy – podle 4 adventních týdnů – , kdy každá etapa vás posune dál v této obnově. Pro každý týden si vytisknete jeden plakátek, který s sebou nese jednu konkrétní výzvu do týdne a současně podává nástroj ke zpětné vazbě.