Aktualizace bohoslužeb ve vánočním týdnu

Vzhledem k tomu, že se P. Pavel Mistr setkal s člověkem nakaženým kovidem, je zatím do pondělí 28.12. v karanténě. Proto vám přinášíme následující aktualizaci vánočních bohoslužeb v tomto týdnu:

• ČTVRTEK 24. PROSINCE 2020 – VIGLIE SLAVNOSTI NAROZENÍ PÁNĚ
    17:00 –bohoslužba slova v kostele sv. Vavřince ve VM (jáhen Josef Roušar) – živý přenos na facebooku, k dispozici jsou poslední volná místa
  • (P. Pavel Mistr bude slavit ve stejnou chvíli soukromou mši sv. ZA NAŠE FARNOSTI, OBYVATELE NAŠEHO MĚSTA A OKOLNÍCH OBCÍ, ZA VŠECHNY NAŠE BLÍZKÉ A TY, KTEŘÍ NÁS SLEDUJÍ. Po skončení bohoslužby vás může pozdravit zamáváním z okna z prvního patra na faře společně s P. Jiřím Mannlem a popřát vám požehnané svátky.)

Bohoslužbu slova hudebně doprovodí vánočními zpěvy rodina Benešova, Jiskrova a pan Stanislav Novotný.

• PÁTEK 25. PROSINCE 2020 – SLAVNOST NAROZENÍ PÁNĚ
    07:30 – bohoslužba slova v kostele v Zámrsku (jáhen Josef Roušar)
    09:00 – bohoslužba slova v kostele sv. Vavřince ve VM (jáhen Josef Roušar) – živý přenos na facebooku, kapacita bohoslužby je již vyčerpána (P. Pavel Mistr vás po skončení bohoslužby může pozdravit zamáváním z okna z prvního patra na faře společně s P. Jiřím Mannlem a popřát vám požehnané svátky.)
    10:40 – bohoslužba slova v kostele na Vraclavi (jáhen Josef Roušar)
    13:30 – bohoslužba slova v kostele v Knířově  (akolyta Petr Smolák)
  • 13:30-14:00 – možnost přijmout sv. přijímání v kostele sv. Vavřince ve VM (akolyta)

Ve Vysokém Mýtě, Vraclavi a Knířově budou bohoslužbu slova doprovázet varhánky a trubka – Vávrovi.

• SOBOTA 26. PROSINCE 2020 – SLAVNOST SV. ŠTĚPÁNA, PROVOMUČEDNÍKA
    09:00 – bohoslužba slova v kostele sv. Vavřince ve VM (jáhen Josef Roušar)
    10:30 – bohoslužba slova v kostele ve Slatině (jáhen Josef Roušar)
    16:00 – mše sv. (s nedělní platností) v kostele v Zámrsku – zrušeno