Začíná příprava na biřmování

Před časem jsme v ohláškách nabízeli přípravu na svátost biřmování, ev. na křest v dospělosti a nyní se pomalu formuje skupinka. Příprava bude určena pro mládež od 14 let a dále pro dospělé, kteří ještě nepřijali svátost biřmování, ev. eucharistie či křtu. Příprava bude probíhat cca rok v týdenních či 14-denních intervalech (během prázdnin dle možnosti) a účastníci se během ní seznámí se základy křesťanské víry.

V pondělí 3.5.2021 je od 18.00 do 19.00 nabídka osobní konzultace na faře, kam můžete přijít s vašimi dotazy.

Prosíme ty, kteří by o přípravu měli zájem, aby se nám ozvali do pátku 7.5.2021 do 20.00, který den přípravy do prázdnin by jim vyhovoval, abychom mohli již v týdnu od 10.5. naplánovat první setkání.

Jedná se o tyto možnosti termínů:

a) čtvrtky 16.15-17.40

b) pátky 18.15-19.45

c) středy 18.15-19.45

d) pondělky 18.15-19.45

Prosíme kandidáty, aby uvedli dle priorit, které z těch termínů jim vyhovují. 

Příprava by prozatím probíhala v kostele sv. Vavřince, kde je možné zachovat rozestupy, při příznivém počasí by pak mohla probíhat na farní zahradě. Pokud víte o někom, kdo by byl vhodným kandidátem této přípravy, nabídku mu prosím přepošlete.

Apoštolové a Duch Svatý jsou hlavními svědky Ježíšova Zmrtvýchvstání, staňte se i vy těmi, kteří dokáží říci druhým něco o Kristu….