První svaté přijímání Péti a Zuzanky

V neděli 20. června 2021 proběhlo v kostele sv. Vavřince první sv. přijímání Péti a Zuzanky.

Petr Tomášek

Peťovi je 12 let, chodí do 5. třídy a bydlí ve Vysokém Mýtě. Má dva starší sourozence – Natálku a Pavla. Jeho nejoblíbenější předměty ve škole jsou matematika a informatika. Chodil na dramatický kroužek a jeho „nejvýznamnější role“ byl Duch. Dále se učil hrát na kytaru a nyní ho nejvíce baví basket a natáčení krátkých videí. O prázdninách se chystá na pobyt s malým oslíkem a ze všeho nejvíce se těší na pejska, který přibyde v srpnu do jejich rodiny. Oblíbené jídlo vyloženě nemá, ale neoblíbené má houby…

Zuzana Králová

Zuzance je 8 let, chodí do 2. třídy a bydlí v Orlově. Má jednoho mladšího sourozence Míšu. Její nejoblíbenější předměty jsou angličtina, matematika a čeština. Nejvíce ji baví kreslit, vybarvovat, chodí na klavír, na hudebku a na fotbal. Na otázku, jaké to je mít tatínka krále, řekla „normální“… O prázdninách se chystá na tábor s angličtinou, s hudebkou a taky do Liberce. Její nejoblíbenější jídlo je vločková polévka.