Farní den aneb rozlučka s P. Pavlem Mistrem

Zveme vás v neděli 26. června od 15.00 na farní zahradu, kde se bude konat farní den v rámci kterého budete mít také příležitost rozloučit se s P. Pavlem Mistrem. Těšit se můžete také na profesionální steaky…

P. Pavel Mistr bude ve farnosti působit až do konce července, ale první tři týdny v červenci bude na táborech. Poslední nedělní mši sv. bude sloužit v našich farnostech (již s novým farářem P. Stanislavem Tomšíčkem) 31. července. Tuto neděli bude také od 17.00 v kostele sv. Vavřince rozlučkový koncert, na kterém bude hrát a zpívat „vlídný písničkář“ Pavel Helan.

Chtěli bychom vás tedy poprosit o pomoc se zajištěním tohoto dne. S čím potřebujeme pomoci, najdete v přiložené tabulce, kam se můžete dopsat. Hlásit se můžete také u Radky Blajdové (tel. 775 391 600). Moc děkujeme.