Na Dušičkový koncert se sólistou Národního divadla a primistkou České filharmonie zveme do kostela sv. Vavřince

Rádi bychom vás jménem Mezinárodní umělecké agentury Tanellno pozvali na Dušičkový koncert, který se uskuteční v neděli 30. října 2022 od 15.30 v kostele sv. Vavřince ve Vysokém Mýtě.

Vystoupí na něm Miguelangelo Cavalcanti, rakousko-brazilský barytonista, který je sólistou Opery Národního divadla a v roce 2000 debutoval na scéně Státní opery jako Hrabě Luna ve Verdiho Trubadúrovi. Dále se můžete těšit na Marii Dvorskou, která je primistkou orchestru České filharmonie. Hostem koncertu bude Noema Erba, sólistka Státní opery v Banská Bystrici působící převážně v zahraničí. Klavírní doprovod zajistí Daniel Štulpa.

Na programu zazní mimo jiné:

• J. S. Bach: Adagio g-moll z 1. sonáty pro sólové housle
  • G. Tartini: Sonáta g-moll op. 1 č. 10 „Didone Abbandonata“
  • J. Massenet: Meditace z opery „Thäis“
  • G. F. Händel: Ombra mai fu
  • F. Schubert: Ave Maria
  • A. Dvořák: Biblická píseň č. 4
  • C. Franck: Panis Angelicus
  • G. Fauré: Pie Jesu (Requiem)
  • J. S. Bach: Bist du bei mir
  • G. Verdi: Confutatis Maledictis (Requiem)

Vstupné 300 Kč, senioři 65+, ZTP a děti od 11 do 15 let 200 Kč, děti do 10 let v doprovodu rodičů zdarma. Lístky můžete koupit v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Vysokém Mýtě či před začátkem koncertu v kostele sv. Vavřince.