Prázdniny s malým oslíkem

Od roku 2016 pořádá Římskokatolická farnost-děkanství Vysoké Mýto Letní rodinný pobyt Vranice v oblíbené rekreační oblasti „Toulovcovy maštale“ u Nových Hradů poblíž Litomyšle, který je  určen pro rodiny s dětmi, případně pro prarodiče s vnoučaty. Jedná se o nabídky pro rodiny naší farnosti, případně diecéze, aby měly novou hezkou alternativu pro trávení společného času v křesťanském prostředí. Stejně tak jako u dětského letního tábora platí tato nabídka pro křesťanské rodiny a jejich přátele.

Pobyt také navazuje na celoroční pracovní listy Malý oslík, které děti provázení celý liturgický rok, a proto se děti můžou těšit na naši kamarádku oslíka Naďu, který je po celou délku pobytu s námi.

rok místo konání pobytu téma celotáborové hry  fotogalerie video
2022 Vranice Na arše v šest fotogalerie video
2021 Vranice Putování s Mojžíšem do země zaslíbené fotogalerie video
2020 Vranice Putování s apoštolem Pavlem fotogalerie video
2019 Vranice Sv. Anežka aneb i princezny pomáhají fotogalerie  
2018 Vranice Katka a Bětka na mši sv. fotogalerie  
2017 Vranice Doba prvotních křesťanů očima malého oslíka fotogalerie  
2016 Vranice Doba prvotních křesťanů očima malého oslíka fotogalerie