Farní knihovna

Farní knihovna nabízí především literaturu náboženskou, různá vydání Bible (kompletní, Starý Zákon, Nový Zákon) a literaturu s tím související, dále životopisy svatých, katechismy, církevní dokumenty, knihy o modlitbě. Nechybí ani beletrie a dětskou literatura včetně náboženské. Najdete zde také pár knih o umění a dějinách.
V současné době nabízí knihovna 2.769 titulů, které jsou neustále doplňovány novými knihami.
V přiloženém seznamu můžete najít knihu, která vás zajímá, kromě autora a názvu knihy můžete hledat i dle různých témat (např. básně, klasická literatura, manželství, misie, povídky, vánoce, životopisy, knihy pro hledající), edic či roku vydání.

Každou neděli po mši svaté si můžete rovnou v kostele vypůjčit některý z vybraných titulů či konkrétní knihy si můžete vypůjčit na faře v knihovně po domluvě s Radkou Blajdovou ( tel. 775 391 600).